Waldorfska šola Ljubljana  
Waldorfska šola Ljubljana
Streliška 12
1000 Ljubljana
info@waldorf.si
Vsebina
Domov | Kontakti | Forum | Galerija | Koledar | Povezave | Sprehod3D
 

  O šoli
    Ustanovitev
    Waldorfska pedagogika
    Rudolf Steiner
    Evritmija
    Zaposleni
    Virtualni sprehod
     

  Program
    Vrtec
    Osnovna šola
    Gimnazija
    Šolski zvonec
     

  Prispevki
    Dijaki
    Osnovnošolci
    Vrtec
    Fotografije razredov
     

  Dokumenti
    Učni načrti
    Pravilniki in akti
     

  Enote
    Založba
    Zavod za razvoj WŠV
     


Prijava | Registracija
Obvestila
 
Stran 16 od 60
 
Video: Prvošolci 2013
  08.09.2013, 21:55  
 
Utrinki s sprejema letonšnjih prvošolčkov.

 
 
Trobenta #01 (2013-14)
  28.08.2013, 10:56  
 

Vabljeni k prebiranju prve izdaje trobente novega šolskega leta.

Trobenta št. 01 (PDF)

 
 
Urnik nauka o glasbi waldorfske glasbene šole 2013/14
  20.08.2013, 15:05  
 
Ponedeljek
  • 14.00-15.00 2.r, 6.r
  • 15.00-16.00 5.r, Solfeggio
  • 16.00-17.00 Mladinski zbor (Andrej Ožbalt)
Torek
  • 14.00-15.00 1.b**, Pripravnica 1*
  • 15.00-16.00 1.a**, Komorna glasba
  • 16.00-17.00 Otroški zbor (Urška Košir, Marko Brdnik)
Sreda
  • 14.00-15.00 4.a
  • 15.00-16.00 3.a
  • 16.00-17.00 Godalni orkester (Laura Zafred)
Četrtek
  • 14.00-15.00 4.b
  • 15.00-16.00 3.b
  • 16.00-17.00 Pihalni orkester (Eva Jurgec, Žiga Fabbro)
Petek
  • 14.00-15.00 Pripravnica 2*
Razredi na urniku so razredi nauka o glasbi in se ne nanašajo na osnovnošolske razrede.

* Pripravnico 1 bodo obiskovali učenci bodočega 2.a osnovne šole, pripravnico 2 pa učenci bodočega 2.b.

** Učenci bodočega 3.a osnovne šole bodo obiskovali 1.a nauka o glasbi, učenci bodočega 3.b pa 1.b nauka o glasbi.

Ostale skupine nadaljujejo kot prejšnje leto.

Godalni in pihalni orkester sta obvezna za učence višjih razredov inštrumenta, ravno tako komorna glasba.

Otroškemu ter mladinskemu zborčku pa se lahko priključijo tudi učenci oz. dijaki, ki ne obiskujejo waldorfske glasbene šole.
 
 
RAZPORED OPRAVLJANJA NEOPRAVLJENIH OBVEZNOSTI
  15.07.2013, 07:12  
 

PONEDELJEK, 19.8.

I. NEMŠČINA 1. – 4. letnik

9.00 – 9.15           oddaja pisnih izdelkov

9.15 – 10.45         pisni izpiti

11.00                   ustni zagovori

II. GEOGRAFIJA 1. – 4. letnik

14.00 – 14.15       oddaja zvezkov in referatov

14.15 – 15.00       pisni izpiti

 

TOREK, 20.8.

I. ANGLEŠČINA 3. letnik

9.00 – 9.15           oddaja pisnih izdelkov

9.15 – 10.45         pisni izpiti

10.50  – 11.30     predstavitve referatov, ustni zagovori

II. SLOVENŠČINA IN FILOZOFIJA 1. – 4. letnik

13.00 – 13.15        oddaja pisnih izdelkov

13.15 – 14.15        pisni izpiti

14.30                    ustni zagovori

III. UMETNOSTNA ZGODOVINA 4. letnik

9.15                      pisni izpit

 

SREDA, 21.8.

I. KEMIJA 1.-4. letnik

9.00 – 9.30          oddaja zvezkov in referatov

9.30 – 10.30        pisni izpit

II. EVRITMIJA 1. – 4. letnik

13.00                  predstavitve

 

ČETRTEK, 22.8.

I. MATEMATIKA 1. – 3. letnik

9.00 – 9.15         oddaja pisnih izdelkov

9.30 – 11.00        pisni izpiti

II. BIOLOGIJA 1. – 4. letnik

13.00                   oddaja zvezkov

13.30 – 14.30       pisni izpiti

 

PETEK, 23.8.

I. ZGODOVINA 1. – 4. letnik

9.00 – 10.00         pisni izpit

10.15                  oddaja zvezkov in referatov, predstavitve

II. SOCIOLOGIJA

10.15                   ustni izpit         

 

SOBOTA, 24.8.

I. FIZIKA 1. – 4. letnik

9.00 – 9.15         oddaja izdelkov

9.30 – 10.30       pisni izpiti

II. INFORMATIKA 1. letnik

9.30 – 10.30        pisni izpit

 

PONEDELJEK, 26.8.

I. ANGLEŠČINA 2 in 4. letnik

9.00 – 9.15          oddaja pisnih izdelkov

9.15 – 10.45        pisni izpiti

10.50  – 11.30   predstavitve referatov, ustni zagovori

II. UMETNOSTNA ZGODOVINA 1. in 2.letnik

8.00                    oddaja zvezkov in referatov

8.30                    ustni zagovori

 

TOREK, 27.8.

MATEMATIKA 4. letnik

9.00 – 10.30        pisni izpiti


 
 
RAZPORED OPRAVLJANJA NEOPRAVLJENIH OBVEZNOSTI
  24.06.2013, 09:25  
 

PONEDELJEK, 1.7.

I. SLOVENŠČINA 1. – 4. letnik

9.00 – 9.15 oddaja zvezkov in referatov

9.15 – 10.15 pisni izpiti

10.30 ustni zagovori

II. PARZIVAL 3. letnik

9.15 pisni izpit

III. UMETNOSTNA ZGODOVINA 4. letnik

9.15 pisni izpit

 

TOREK, 2.7.

MATEMATIKA 1. – 4. letnik

9.00 oddaja izdelkov

9.30 – 11.00 pisni izpit

 

SREDA, 3.7.

I.ŠPORTNA VZGOJA 1 – 4. letnik

8.00 Cooperjev tekaški preizkus

II. KEMIJA 1. - 4. letnik

9.00 – 9.30 oddaja zvezkov in referatov

9.30 – 10.30 pisni izpit

III. EVRITMIJA 1. – 4. letnik

12.00 predstavitve

 

ČETRTEK, 4.7.

GEOGRAFIJA 1. – 4. letnik

9.00 – 9.15 oddaja zvezkov in referatov

9.15 – 10.00 pisni izpiti

                    

PETEK, 5.7.

I. KMETIJE 1.letnik

8.00 oddaja dnevnikov

II. UMETNOSTNA ZGODOVINA 2. letnik

8.00 oddaja zvezkov in referatov

8.30 – 9.30 pisni izpiti     

14.00 ustni zagovori

III. NEMŠČINA 1. – 4. letnik

9.00 – 9.15 oddaja izdelkov

9.30 – 11.00 pisni izpit

12.00 ustni izpit

  

PONEDELJEK, 8.7.

I. BIOLOGIJA samo 1. letnik!

9.00 pisni izpit

II. GEODETSKA MERJENJA 2. letnik

9.00

  

TOREK, 9.7.

ANGLEŠČINA 1. – 4. letnik

9.00 – 9.15 oddaja pisnih izdelkov

9.15 – 10.45 pisni izpiti

10.50  – 11.30 predstavitve referatov, ustni zagovori

 

 SREDA, 10.7.

I. ZGODOVINA 1. – 4. letnik

9.00 – 10.00 pisni izpit

10.15 oddaja zvezkov in referatov, predstavitve

II. SOCIOLOGIJA

10.15 ustni izpit     

  

ČETRTEK, 11.7.

I. BIOLOGIJA 2. – 4. letnik

9.00 – 9.30 oddaja zvezkov in referatov

9.30 – 10.30 pisni izpiti

II. LIKOVNA VZGOJA  2. letnik

9.00 oddaja izdelkov

III. PUO MIZARSTVO 3. letnik

9.00 oddaja izdelkov

 

PETEK, 12.7.

I. FIZIKA 1. – 4. letnik

9.00 – 9.15 oddaja izdelkov

9.30 – 10.30 pisni izpiti

II. INFORMATIKA 1. letnik

9.30 – 10.30 pisni izpit

 

 
 
  rss
Pojdi na stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60
   

Forum

INFO o vpisu!!
  iana, 06.03.15  
 
zanima me kaj pravzaprav zelite skisati v spisu ki ga moras odati pred ...
  več >  
Prosim za info!
  jani, 12.02.15  
 
Pozdravljeni! Se igra sam ob torkih al se kaksen drug dan? Nedelja, ko ...
  več >  
Prosim za info!
  Fulzbaler, 12.02.15  
 
Rekreacija za starše je ob torkih med 20:30 in 22. uro v veliki telov ...
  več >  
Waldorfska šola - mnenje
  jani, 29.01.15  
 
Zvezdica, nobeno predznanje ni potrebno (vsaj iz mojih izkušenj), vse ...
  več >  
Waldorfska šola - mnenje
  zvezdica, 25.01.15  
 
V programu za waldfordsko gimnazijo sem opazila da je tudi omejena gla ...
  več >  
   
rss

 

Galerija

Živalska farma

  Živalska farma

Gledališka predstava po knjižni predlogi Georga Orwella v izvedbi IV. letnika.

22. junij 2015
 
 
Spomladanski ¹olski praznik

  Spomladanski šolski praznik

Utrinski s spomladanskega šolskega praznika.

22. april 2015
 
 
Bazar - Pletenje venèkov

  Bazar - Pletenje venčkov

Pletenje venčkov za božični semenj.

25. november 2014
 
 


tel: 01/434 55 70 (tajništvo)
tel: 01/434 55 73 (zbornica)
fax: 01/28 222 41

FB Vimeo

01.08.2015
07:39

Jedilnik
za ponedeljek, 03.08.15

Koledar

Zadnje v forumu
>  info o vpisu!!
>  prosim za info!
>  waldorfska šola - mnenje
>  ročne ure
>  prehrana v oŠ

Zadnje v galeriji

Založba
>  Waldorfska trobenta
V zadnji številki preberite
>  Svitanje
>  Waldorfske novice
V zadnji številki preberiteV zadnji številki preberite
© 2001-15 Waldorfska šola Ljubljana | Tajništvo (01) 434 55 70 | O piškotkih Na vrh [top]
izdelava zzigc.net
page generated in 0,200 sec